Şabanözü Futbol Turnuvası Sona Erdi.
Orjinal Resim

Şabanözü Dernekler Federasyonu Gençlik Kolları tarafından düzenlenen futbol turnuvası Belediyemizin katkılarıyla bir şölen havasında sona erdi.

 

Şabanözü Dernekler Federasyonu Gençlik Kolları tarafından 3.sü düzenlenen Futbol Turnuvası Final ve Konser Gecesi, İlçe Kaymakamı Mehmet Faruk KAZDAL, Belediye Başkanı Mustafa KARAKAYA, Şabanözü Dernekler Federasyonu Başkanı Muammer ERDOĞDU, Şabanözü Dernekler Federasyonu Gençlik Kolları Başkanı Hamit ARIK başta olmak üzere halkın geniş çaplı katılımı ile gerçekleşti. 

 

İlk olarak 29 Nisan 2018 Pazar günü saat: 13.00'de Şabanözü Belediyesi Mehmet Ali Şahin stadında, turnuva boyunca mücadele eden ve finale kadar gelen Gürpınar Spor ile Gündoğmuş Spor arasındaki final maçı ile başladı. Gürpınar Sporu 6-2'lik skorla yenen Gündoğmuş Spor, Futbol Turnuvasının şampiyonu oldu.

 

Maç sonrası saat: 17.00 itibariyle Şabanözü çarşı meydanında devam eden program, turnuvada dereceye giren takımlara ödüllerinin verilmesi, turnuvaya katkıda bulunan ve emeği geçenlere plaket verilmesi, sihirbaz ve palyaço gösterileri, yerel sanatçılar ile ses sanatçıları Sevgi PETEK ve Gültekin ÇOLAK'ın konserleri ile sona erdi.


| Paylaş |    
FaceBook ta paylaş friendfeed ta paylaş Twitter da paylaş Goggle da paylaş delicous da paylaş myspace da paylaş linkedin da paylaş mixx da paylaş digg da paylaş stumbleupon da paylaş xing da paylaş
Kayıt Okuma Bilgileri
Okuma Sayısı 288
Fotoğraflar
1 Orjinal Resim
2 Orjinal Resim
3 Orjinal Resim
4 Orjinal Resim
5 Orjinal Resim
6 Orjinal Resim
7 Orjinal Resim
8 Orjinal Resim
 
Başkan KARAKAYA Karne Gününde Öğrencileri Yalnız Bırakmadı
Başkan KARAKAYA´dan Meclis Üyelerine Hediye
Rss
Webmail
Site Haritası
Doküman Arşiv
Önemli Bağlantılar
Hayata Dair
Telefon Rehberi
Bilgi Edinme
Beni Haberdar Et
Bize Ulaşın
İletişim
 |
Site Yönetimi Şabanözü Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü Yazılım K7